fbpx

Profesionální fotografie a video produkce

Foto & video

Proč video?

Je dokázáno, že audiovizuální vjem si zapamatujete lépe až o 80%, ve srovnání s psaným nebo jen mluveným textem.

Ve videu náš mozek spojuje vizuální a zvukový vjem, co funguje pro paměť lépe.

Navíc možnost zakomponování vtipu či dramatické scény dodá potřebnou dávku energie, kterou umocní hlas, ladicí s Vašim produktem či službou.

POKUD NEBUDETE SPOKOJENÍ

NEPLATÍTE!

Záběry z dronu

Záběry z ptačí perspektivy jsou stále in. Ukažte svou firmu, areál či událost z hora tak, jak to lidé nemají možnost vidět každý den. Netřeba křídla, stačí malý dron, který natočí kvalitní a hlavně vizuálně poutavé video z netradičního pohledu a o unikátní záběry máte postaráno.

Firemní image video

Ukažte svým potencionálním i stálým klientům, jaká vaše firma je, co jsou její přednosti, jak to u vás vypadá, chodí, představte své hodnoty a zásady. Otevřete se, zaujměte, budujte si dobrý image a získejte důvěru stále většího množství zákazníků.

HR video

Chybí vám zaměstnanci, ale nevíte, jak je zaujmout a získat? Představte svou firmu jako přitažlivého zaměstnavatele, upozorněte na benefity pro zaměstnance nebo ukažte, jak vypadá opravdová práce na dané pozici. Příchozí životopisy nebudete stíhat třídit.

Zaškolovací video

Už jste našli nového zaměstnance a potřebujete ho zaučit? Dejte mu k dispozici zaškolovací videa, v nichž bude mít stručně a jasně shrnuty své povinnosti a návody k činnostem. Bude se moci k němu vrátit kdykoliv, když mu něco nebude jasné a spíše se sžije se svou novou pozicí.

Trust video

Pokud má váš produkt nebo služba výhody oproti konkurenci nebo vlastnosti, které chcete představit veřejnosti, ukažte to přímo ve videu. Potencionální zákazníci spíše uvěří tomu, co uvidí na vlastní oči. Vždyť přece nemáte co skrývat.

Proces video

Jeden z nejvyhledávanějších výrazů mezi videi začíná “How to …”. Tedy lidé potřebují návody. Ukažte jim ve videu celý proces jednoduše krok za krokem, jak mají v jednotlivých situacích postupovat, kdy za kým jít, co vyplnit, jak namontovat, jak používat váš produkt a podobně.

Osobní zpověď

Představte vaše služby či firmu přes osobnější typ videa, jako je například interview či váš osobní monolog o představení firmy. Nebo Vám pomůžeme natočit sérii přednášek, kde můžete popsat vaše služby ještě podrobněji. Vaši zákazníci tak poznají vaši firmu mnohem lépe.

Svatební video

Hledáte někoho, kdo Vám pomůže zaznamenat nejkrásnější den Vašeho života ať už v podobě videa nebo fotografií? Zkušení producenti jsou v této situaci velmi důležití, protože nikdo nechce na svůj svatební den vzpomínat při nekvalitním videu.

Fotografie od Verteco

Součástí Verteco týmu jsou i fotografové, pro které je fotografování více vášeň, než práce. Ať už se jedná o fotografování vašich produktů a společnosti, prostředek k prosazení se na trhu, zvládneme to!

Všichni naši fotografové jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi. Proto dokáží zachytit na fotografii nejen objekt, ale i potřebnou emoci.

POKUD NEBUDETE SPOKOJENÍ

NEPLATÍTE!